Çerez Örnek
canlı destek

2022 Özel Yetenek 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları

2022 Özel Yetenek 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları

Değerli Adaylarımız,

2022 Özel Yetenek Sınavlarımıza ait 2. yedek yerleştirme sonuçları ilan edilmiştir. 2022 Özel Yetenek Sınav kılavuzumuz  içinde belirtildiği şekilde yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. 

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği  2 Kontenjan: 1 Milli Kontenanı (Genel Havuz) 1 Kadın Kontenjanı

Antrenörlük Eğitimi 2: Kontenjan: 1 Artistik Cimnastik Branş Kontenjanı 1 Basketbol Branş Kontenjanı

Adaylarımız, sınav sonuçlarına, başvuru sisteminde yer alan Başvuru Formlarını yazdırarak ulaşabileceklerdir. Başvuru Formu ve Sonuçlara ulaşma adımları için Tıklayınız

Kayıtlanma hakkı kazanan adaylarımızın kayıt işlemleri için Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından duyuru yapılmıştır. İlgili duyuru için Tıklayınız

2. Yedek Kayıt Tarihi: 21 Eylül 2022 (Kayıt sistemi 21 Eylül 2022 tarihinde saat 08.00’de açılacak ve saat 17.00’de kapanacaktır. 2. yedek kayıtları sonunda boş kontenjan olması durumunda  saat 17:00 itibariyle Öğrenci İşleri Daire Başkanlığında hazır bulunan adaylardan boş kontenjan kadar aday, liste sırasına uygun olarak alınarak kayıtlar tamamlanacaktır. )

Kayıt hakkı kazanan adaylarımızın ilgili duyuruyu incelemeleri ve ilan edilen takvime uygun olarak kayıtlanmalarını gerçekleştirmeleri önemle duyurulur.

Kayıtlanmalara ilişkin sorularınız için lütfen Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı resmi sitesini inceleyiniz. Resmi internet sitesi için Tıklayınız. 

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ